Stinger Card

Stinger Card

 

  

Stinger

Stinger Card

 

Stinger Card predstavuje high end ochranu pred nebezpečnymi situáciami na cestách. Napriek svojej veľkosti obsahuje vo svojom vnútri výkonný počítač a pracuje na plný výkon. Vždy a za každých okolností.Stinger DSI

Neuveriteľne  elegantný dizajn  robí z verzie Stinger Card najinteligentnejšie vyzerajúce zariadenie svojho druhu.

Vďaka minimálnej veľkosti a hladnému lesklému povrchu vyzerá Card elegantne v každom luxusnom aute. Má veľkosť kreditnej karty a nepotrebuje nič iné ako nainštalovaný držiak. Po vložení do držiaku sa Card preberie k životu a inak neviditeľne LED indikátory sa zobrazia. Elegantné dotykové tlačítka umožňujú jednoduchý prístup k funkciám ako nastavovanie hlasitosti, dočasné stíšenie výstrahy a pod. Ak chcete Stinger Card vypnúť vytiahnite ju z držiaku alebo jednoducho vypnite zapalovanie.

Stinger Card je samozrejme vybavený aj GPS prijímačom. Užívateľ má môžnosť aktualizácie databázy Spotlist pomocou PC interface [extra príslušenstvo] a programu Stinger Desktop. 

 

  • Prvotriedne minimálne detekčné vzdialenosti bezpečnostných signálov, vďaka novovyvinutej HD Anténe.
  • Inteligentné a plne automatické filtrovanie falošných poplachov z väčšiny aktívnych systémov vo vozidlách [aktívnych tempomatov, blind spot asistentov,..] ktoré denne na cestách stretávate. Tým je zabezpečená maximálna eliminácia falošných poplachov a teda zbytočného upozorňovania vodiča na nebezpečenstvo na ceste.
  • Prvotriedna citlivosť, vďaka úplne novej patch array anténe vyrobenej s použitím najkvalitnejších materiálov a high-end engineering
  • Mimoriadna presnosť
  • SpotList Alerting - na základe GPS polohy a databázy, môže Stinger upozorniť  na lokality, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, ako je napríklad miesto častých nehôd či nebezpečná zákruta a pod.

  • Safety Signals - Stinger prijíma bezpečnosté signály od vozidiel záchrannej služby, údržby, škol a podobne. Význam tejto funkcie je predovšetkým v zahraničí. Ak je Váš Stinger vybavený aj laserovými čidlami môže prijímať aj laserovné bezpečnostné signály od iných užívateľov Stinger. Napríklad intenzívne brzdenie spôsobí zaslanie bezpečnostného signálu ostatným užívateľom v okolí.

 

 

Zariadenia Stinger so software predávané na Slovensku spĺňajú miestne legislatívne obmedzenia. Aktuálne sa už nevyžaduje homologácia e4. Zariadenia Stinger dodávané našou spoločnosťou neumožňujú odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky.

FalseListing
Phased Array anténa
Možnosť pripojenia doplnkových modulov
Možnosť pripojenia viacerých antén
SpotList databáza
Aktualizácia cez aplikáciu Stinger Desktop
PC interface súčasťou balenia
Display s množstvom informácií
Kniha Jázd
Unikátny filter pre K pásmo
Mute výstup na rádio
Eliminácia poplachov z aktívneho tempomatu vlastného vozidla 

joomla компоненты

/