Stinger VIP

Stinger VIPStinger VIP

  

 

Stinger

Stinger VIP

Najlešia ochrana pre vodičov aká bola kedy vyrobnená.
Prvotriedna citlivosť, mimoriadna presnosť a neuveriteľne jednoduché ovládanie.

 

Prečo je Stinger V.I.P. prelomovou technológiou:

  • Prvotriedne minimálne detekčné vzdialenosti bezpečnostných signálov, vďaka novovyvinutej HD Anténe. 
  • Inteligentné a plne automatické filtrovanie falošných poplachov z väčšiny aktívnych systémov vo vozidlách [aktívnych tempomatov, blind spot asistentov,..] ktoré denne na cestách stretávate. Tým je zabezpečená maximálna eliminácia falošných poplachov a teda zbytočného upozorňovania vodiča na nebezpečenstvo na ceste.
  • Prvotriedna citlivosť, vďaka úplne novej patch array anténe vyrobenej s použitím najkvalitnejších materiálov a high-end engineering
  • Neuveriteľne jednoduché použitie. Farebne kódované statusy a jasné a zrozumiteľné obrázky sú samozrejmosťou 
  • SpotList Alerting - na základe GPS polohy a databázy, môže Stinger upozorniť  na lokality, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, ako je napríklad miesto častých nehôd či nebezpečná zákruta a pod. Do databáz si môžete samozrejme pridávať aj vlastné body.

  • Safety Signals - Stinger prijíma bezpečnosté signály od vozidiel záchrannej služby, údržby, škol a podobne. Význam tejto funkcie je predovšetkým v zahraničí. Ak je Váš Stinger vybavený aj laserovými čidlami môže prijímať aj laserovné bezpečnostné signály od iných užívateľov Stinger. Napríklad intenzívne brzdenie spôsobí zaslanie bezpečnostného signálu ostatným užívateľom v okolí.

 

Zariadenia Stinger so software predávané na Slovensku spĺňajú miestne legislatívne obmedzenia. Aktuálne sa už nevyžaduje homologácia e4. Zariadenia Stinger dodávané našou spoločnosťou neumožňujú odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky

joomla компоненты

/